Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci
Forum Stowarzyszenia
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc w rozszyfrowaniu formacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Zdjęcia i dokumenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirek_plocharski



Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 11:02 am    Temat postu: Pomoc w rozszyfrowaniu formacji Odpowiedz z cytatem

Prosze o pomoc w rozszyfrowaniu formacji w jakiej mogl sluzyc moj dziadek





Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki
Mirek

_________________
Mirek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiler



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 3477

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, niezła zagwozdka. Ogólnie nie specjalizuję się we wczesnym WP, ale czapka wygląda mi na rogatywkę wojsk wielkopolskich, tylko ten szewron sierżanta mi nie pasuje bo z tego co pamiętam oddziały te miały inny system dystynkcji. Jeśli dobrze trafiłem z tą czapką to polecam zapytać na forum kolegów z Odwachu - Wojska Wielkopolskie to ich konik:

http://www.odwach.pl/rku/index.php

_________________
Pozdrawiam

Przemek "kiler"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Zdjęcia i dokumenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum