Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci
Forum Stowarzyszenia
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żołnierskie przybory toaletowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Ekwipunek i wyposażenie Gebirgsjäger -> Wyposażenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yuri



Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 3178
Skąd: www.frysztak.pl

PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 7:20 pm    Temat postu: Żołnierskie przybory toaletowe Odpowiedz z cytatem

Chciałem spytać o Wasze zestawy do golenia/mycia i podobnych czynności, które posiadacie w swoich kolekcjach czy też na zdjęciach. Chodzi o podobny asortyment jak spod linku:

http://www.ostfront.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Category_Code=PW_Ger_Personal-Toiletries

Jeżeli posiada ktoś fotki epokowych/reprodukcji "kosmetyczek" zawierających niezbędne utensylia będę zobowiązany. Zdjęcia mojego zestawu wrzucę jak tylko dopadnę cokolwiek co pstryka zdjęcia.

EDIT: Oto mój niezbędnik:



KOSZT:
Maszynkę i pędzel mam w spadku po dziadku
Etui wraz z resztą przyborów kupiłem na giełdzie w Rzeszowie chyba za 3zł

Pudełeczko z prawej zawiera mydło szare, owalne sąsiadujące zawierało mały pędzel do golenia, ale u mnie robi za pojemnik na proszek do stóp Laughing Szukam jeszcze szczoteczki i myślę nad jakimś zakamuflowaniem kremu do golenia Palmolive, bo aż razi Wink

_________________
War, war never changes...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DyziK



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1420

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to mój ostatni nabytek w temacie ; ]




owalne mydełko razem z pędzelkiem na drewnianym uchwycie pochowane w bakelitowych pojemniczkach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Ekwipunek i wyposażenie Gebirgsjäger -> Wyposażenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum