Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci
Forum Stowarzyszenia
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Apel o krew dla Andrzeja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Kantyna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hiob



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 546

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 12:17 pm    Temat postu: Apel o krew dla Andrzeja Odpowiedz z cytatem

Ci co mnie znają wiedza ze rzadko pisze i rozsyłam alerty z prośbą o pomoc.
Tym razem jest inaczej .
Pozwoliłem sobie opublikować prośbą do Was o oddawanie krwi i o przesłanie tej wiadomości dalej. Proszę wszystkich znajomych i nieznajomych dawców krwi oraz chętnych udzielenia do pomocy.
W szpitalu w ciężkim stanie na operacje chirurgiczna oczekuje mój bliski kolega i przyjaciel rodziny, jest potrzebna krew do transfuzji.
Problem w tym że ma dość rzadka grupę krwi AB Rh - , ale każda jaką oddacie będzie wymieniona na właściwą dla niego.
Krew można oddawać bez ograniczeń (każda grupa) i w całej Polsce na nazwisko : Andrzej MARYNOWSKI.
Może wśród Was znajdzie się ktoś, kto zechce oddać krew. To na pewno pomoże mu uratować życie i zdrowie.
Czas ucieka i im szybciej ta wiadomość przyniesie efekt, tym lepiej.

_________________
Mój strach jest taki ma?y ze mie?ci si? w kieszeni, dlatego zawsze nosze go z sob?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czadzik



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 67

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że dopiero teraz pisze ale oddałem swoją grupę na początku września 0 RH- (uniwersalny dawca), niech się przyda. Nie wiem gdzie dokładnie trafiła ale chyba zostanę stałym dawcą - w końcu nigdy nic nie wiadomo.

Oprócz tego planuję się zapisac jako honorowy dawca szpiku i organów po śmierci. (Jako, że planuje powrót do latania nigdy nie wiadomo. )


Pozdrawiam
Marcin <OKO> Lorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hiob



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 546

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki serdeczne!
Andrzej jest juz po operacji , wszystko sie udało teraz czeka go powolna rehabilitacja. Generalnie pociety jak kurczak bo mu klatke otwierali. Laughing
Sama akcja przerosła najsmielsze oczekiwania bo krew odało kilkaset osób , niby niewiele ale zaskoczyło rodzinę a i nawet personel medyczny.
Rodzina szczerze wszystkim dziekuje za ta pomoc, i generalnie czuje sie zaklopotana szerokoscia odglosu.
Nie mniej fajnie ze akcja sie udała a i zycie czlowiekowi uratowano.

_________________
Mój strach jest taki ma?y ze mie?ci si? w kieszeni, dlatego zawsze nosze go z sob?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Kantyna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum