Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci
Forum Stowarzyszenia
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Torba na maskę wz.32

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Sprzedam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kurkow



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 8:08 pm    Temat postu: Torba na maskę wz.32 Odpowiedz z cytatem

Torba na maskę. Zachwalać nie trzeba, bo każdy wie co i jak.
Najchętniej bym ją wymienił na jakiś ładny płaszczyk, ale jakby co, to cena wynosi 200zł





_________________
Kurkow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melescul



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1337

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płaszczyk rozumiem wz.48 dla szeregowych? Mam jeden na zbyciu, ale ciężko będzie - średnie stany zaczynają się od 300-350.
_________________
"Kiedy kradnie jeden cz?owiek - to kleptomania, kiedy kradnie ca?y naród - to Germania" (Bogdan Wojdowski)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kurkow



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero ostatnio tak ceny podskoczyły. Zazwyczaj za płaszcze płaciło się mniej więcej dwie stówy. Mimo wszystko może się dogadamy. Pisz na priv
_________________
Kurkow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melescul



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1337

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ostatnio" to znaczy kiedy? Dwa, trzy lata temu? Gdzie się "płaciło"? Czemu kolega zabrał się w takim razie za szukanie płaszcza tuż po wzroście cen, skoro taki zorientowany? I - skoro mimo wszystko ceny płaszczy skoczyły, miałbym się swojego pozbywać po dawnych?
Wink
Torba mi niepotrzebna, mam parę sztuk - trzeba by zresztą kilku, żeby wymienić za ładny wz.48 szeregowego.

W grę wchodzi gotówka, albo jakiś inny ciekawy fant.

_________________
"Kiedy kradnie jeden cz?owiek - to kleptomania, kiedy kradnie ca?y naród - to Germania" (Bogdan Wojdowski)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kurkow



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 11

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam płaszczem byłem zainteresowany od momentu, gdy zabrałem się za zbieranie tego typu rzeczy, czyli od jakichś trzech lat. Często przeglądałem Allegro w ich poszukiwaniu i właśnie bardzo często aukcje kończyły się ceną około 200zł. Nie mówię o stanach magazynowych, ale o płaszczach ze zwykłymi śladami użytkowania. Jak sam wspomniałeś, dwa, trzy lata temu płaszcze były tańsze, niż teraz, ale sam kilka miesięcy temu dostałem ofertę zakupu płaszcza wz.48 w niezłym stanie za 200zł. Czemu dopiero teraz się za to zabrałem? Ano kwestia funduszy, bo dopiero od niedawna mam trochę kasy na zbyciu.

Tak oto temat torby zszedł na temat płaszczy Wink

_________________
Kurkow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kurkow



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 11

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferta nieaktualna
_________________
Kurkow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Pasjonaci Munduru i Pamięci Strona Główna -> Sprzedam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum